O NASPodrozemotocykowe.com to mała, rodzinna inicjatywa. Podróże od zawsze były naszą pasją, później dołączyły do nich motocykle, z tego połączenia zrodziła się idea by podróżować na motocyklach wspólnie z Wami.

Baśka i Piotrek vel Kowal, ex pani z banku i fotoreporter - oto my, para która zawiezie twój motocykl na koniec świata a później poprowadzi cię po jego bezdrożach. 

Od 2010 roku niezawodnie wozimy Wasze motocykle do Azji i Afryki, Wspólnie z Wami zobaczyliśmy już Maroko, Senegal, Gambię, Tunezję, Mongolię, Kirgistan, Tadżykistan, kawałek Rosji i Gruzję. Ale to dopiero początek...

Zależy nam na dwóch rzeczach - na tym by bezpiecznie i cało przetransportować Wasze motocykle z Polski w wybrane miejsce i na tym by będąc już na miejscu doskonale się bawić. Motocykle wozimy na dostosowanej do tego celu lawecie co gwarantuje Wam, że od momentu kiedy powierzacie go w nasze ręce aż do chwili kiedy go odbieracie mamy go cały czas na oku. 

Jeśli tak jak my szerokim łukiem omijasz hotele, nie gardzisz namiotem i lokalnymi szałasami, jeśli wieczór lubisz spędzić przy ognisku lub w przytulnej knajpce, jeśli jesteś nastawiony na przygodę, poznawanie miejsc w których jesteśmy i nowych ludzi a to wszystko w atmosferze luzu i zabawy, bez współzawodnictwa i parcia na kilometry - zapraszamy!

Pamiętajcie, nie jesteśmy korporacją, to co robimy wynika z pasji, to jest nasze życie i nasza codzienność do której serdecznie Was zapraszamy.


Piotr Kowalczyk na facebook

Barbara Grad-Kowalczyk na facebook

podrozemotocyklowe.com na facebook 

Kontakt:
tel. Piotrek: +48 607881231, mail: pp.kkowalczyk@gmail.com
tel. Baśka:   +48 515989109, mail: grad.barbara@gmail.com


My - Sahara Zachodnia
Kowal

Baśka